Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Pn, 30 wrz 2024; 03:33:26

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Informacje o tym jak zakladac temat w dziale "spoty" dostepne TUTAJ



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1884 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 189  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 08:01:31 
ozeh napisał(a):
od 11 ;)

To co,wszyscy Ci którzy mają przybyć będą na 11-sta? Potwierdzać!


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 08:28:38 
wracamy do lat podstawówki i czytamy ze zrozumieniem. kto ma chec brania w tym udział przyjezdza i się w pełni angazuje i uczestniczy, kto nie to nie, łaski nikt nikomu nie robi i zadnych fanfar fajerek i co tylko nie będzie tylko dlaego ze się ruszyl przyjecha pokazal i na tym skonczyl. Ostatni raz zostaje powtorzone. Niedziela godz 11 Wieśnica. Koniec tematu.


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 08:41:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
NIEDZIELA GODZINA 11 NIECZYNNY KAMIENIOŁOM ZA WIEŚNICĄ ZAOPATRZYĆ SIĘ W KLAPKI ,SANDAŁY LUB COKOLWIEK NA STOPY (PLAŻA KAMIENISTA), GRILL JEST PARASOL ABY ZROBIC CIEŃ TEŻ. JEŻELI BĘDZIE PADAĆ LUB GRADOBICIE ,TORNADO ITP. SPOTYKAMY SIĘ W HOT CHILLI (BYŁA ŁAŹNIA). NIE POTRZEBNA LISTA.

GRZEŚ PROSIŁ O WPIS NA LISTĘ W INNYM TEMACIE


lepiej Panie Lukas?? czy masz jeszcze jakieś zażalenia?

teraz napisz do admina lub moderatora o bana dla mnie


Ostatnio edytowano Wt, 06 sie 2013; 11:27:01 przez orzech, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 08:56:51 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
@up:

Regulamin pkt 11 mówi:
"Zabrania się używania koloru czerwonego jak i zielonego (i wszystkich odcieni obydwu kolorów zbliżonych do nich)! Owy kolor zarezerwowany jest dla administratora/moderatorów!!"

Chyba nie zaznajomiłeś się z regulaminem i jeżeli wymagamy kultury i obeznania od innych sami też się do tego stosujmy ;)

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 11:29:21 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011; 12:15:05
Posty: 1943
Lokalizacja: Strzegom
Imię: Marcin
Honda:: EG8 / S3 8L
Była łaźnia a aktualne HC to syf i ja tam nie wejde (oczywiście każdy ma inne przeżycia z tego lokalu)... Ani tam miło ani żarcie nie za dobre... Na kamieniach będę.
Ja napisałem, że dla mnie najlepiej byłoby po 13:00, bo wtedy przyjade z Magdą, która ma festiwal i też godziny są ciasno wykorzystane... Sam mam mało czasu na spoty i cokolwiek w weekend, a szczególnie niedziele, wiec jest jak jest. Przyjadę albo wcześniej sam, albo później już z Magdą.

Ogólnie niedziela to u mnie w domu czas dla rodziny, u Jarka (fełtka) pewnie też, dlatego też nie uczęszczam w tym dniu na spotach, chyba, że naprawdę mam czas, więc nie rozumiem złości... Akurat tą mam luźniejszą, wiec zaproponowaliśmy z Jarkiem tak a nie inaczej.
Jeszcze raz powtarzam... Ozeh, prosze Cie troszke więcej luzu i dystansu do innych i przyjmuj na klatę to że ktoś Ci czasem zwróci uwagę, tak jak wyżej Łukasz. Z kolorem czerwonym od lat jest tak samo, bana Ci za to nikt nie da, ale jakieś zasady musza być.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 12:24:59 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
Nikt nikogo tu nie chcę urazić, tylko trzymajmy się jakiś zasad... po coś ten regulamin został tu ustalony. Jak każdy będzie to olewać, bo jest się starym wyjadaczem albo "sami swoi" to na prawdę zrobi się tu samowolka. Mi nie zależy na rozdawaniu banów itp ale na względnym porządku. Coraz mniej zrozumienia a coraz więcej złości i wrogości wkrada się na to forum. Sorki za ot. pzdr 600

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 12:39:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
Szczerze to mam na to wywalone gdzie się spotkamy, uwagę przyjąłem i zmieniłem kolor.Z tym banem to był sarkazm.

dla mnie osobiscie to może być spotkanie nawet na cmentarzu, bo nie liczy się miejsce tylko ludzie, jak wiekszoćś niedziele spędza rodzinnie przenieśmy spotkania na sobotę.

jaki to problem????????? nikt tego nie zaproponował nigdy.

a zapomniałem w sobote grille i imprezy także sobota też odpada na stałe spotkania KLUBOWE

marudzenie że nic się nie dzieje było do zniesienia, więc wyszedł pomysł o imprezie. a teraz prawie nikt się nie kwapi do pomocy, najłatwiej skrytykować. co nie?

tyle osób co się wpisało mi wystarczy, pewnie dojdzie Piotrek i Amanda oraz Lucek

resztę załatwię z zewnątrz


p.s nie interesuje mnie czy mnie ktoś lubi czy nie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 12:47:43 
a dać Wam kolorowe kredki i sie powymieniacie kolorkami? bo to o co sie klocicie o to smiech na sali. Gorzej niz male dzieci, to juz one maja wiecej rozumu niz stare chlopy. przestancie wkoncu pierd....na temat kolorkow i to kto co ma na obiadek w niedziele i co bedzie ewentualnie ogladal na polsacie w porze drugiego dania, tylko ruszcie dup..w kroki i do roboty dzialac z ta organizacja. Komu zalezy to przyjedzie, kto chce brac w tym udzial i sie udzielac to przyjedzie, a kto ma to gleboko gdzies to juz jego problem, ale niech potem nie rzuca swoimi madrosciami na forum ile to on dla niego zrobil, ile to razy on przyjezdzal pokazywal sie gadal i co tylko. to jest w tym momencie wg nie waznie i nie istotne. wazne jest to co bedzie sie dzialo 7 wrzesnia, bo tak defakto procz pustego gadania i pisania (bo tak odwazniej) to nic nie robi wiekszosc z Was w tym momencie na temat organizacji tego wydarzenia, tylko grzeje fotel i wiatraczek mu wieje prosto w twarz zeby przypadkiem sie nie zmeczyl i kropelka potu mu z czola nie spadla...


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 01:59:36 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 maja 2013; 10:23:31
Posty: 128
Lokalizacja: Lubawka
Imię: Piotr
Honda:: EG d13b2
Że to w niedziele ok. Ozeh ja będę jeszcze pisać do Ciebie bo Piotrek jest w Czechach teraz i nocki robi także nie mam z nim za bardzo kontaktu.

_________________
Eat
Sleep
JDM

570 149 813


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Szybki spot tzw spontan
PostNapisane: Wt, 06 sie 2013; 04:37:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
oki luz ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1884 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 189  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL